Доставка

Доставка здійснюється на умовах 100% передоплати.

Для оформлення замовлення необхідно:

1. оформити замовлення у менеджера, при цьому необхідно вказати: хто буде виступати платником (ПІБ, копія паспорта або найменування фірми, свідоцтва про держ. реєстрацію та ПДВ); контактні номери телефонів; електронну адресу, на яку ми надішлемо рахунок.

2. оплатити покупку в банку і надіслати копію платіжки на наш e-mail (за необхідності).

3. Після зарахування грошей на рахунок, ми відправляємо замовлену техніку і запасні частини в зазначене Вами місто і повідомляємо всю необхідну інформацію для її отримання (відвантаження буде проведена протягом 1-3 днів після зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок).

Особливості доставки товару по Україні:

1. Доставка в міста України здійснюється кур'єрською службою «Новая пошта» www.novaposhta.com.ua«Делівери» www.delivery-auto.com.ua«SAT» www.sat.ua. Вартість доставки та страховки встановлюється тарифами компанії-перевізника (які можна подивитися на зазначених сайтах компаній) і оплачуються клієнтом окремо в момент забору товару у перевізника.

 Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт (довіреність від організації одержувача) і повідомити номер декларації, який ми повідомимо на вказаний Вами номер телефону.

 Терміни доставки залежать від обраної клієнтом компанії-перевізника! (більш детальну інформацію уточнюйте у менеджерів за вказаними у нас на сайті номерами телефонів).

Увага! Обов'язково під час отримання посилки необхідно уважно оглянути товар, перевірити його комплектацію та відповідність кількості місць, що зазначені в декларації!

2. Якщо вага замовленої продукції перевищує одну тонну, наші менеджери допоможуть Вам підшукати попутний вантажний транспорт, що йде у Вашому напрямку.

3. Вивезення продукції також здійснюється власним транспортом Покупця.